Machové a lišajníkové steny

Popis kategórie

Tieto zelené obrazy pokryté machom sú pastvou pre oko a efektne doplnia interiér. Mach je mumifikovaný, čiže stabilizovaný a takmer bezúdržbový. Keď má správne podmienky, nie je vystavený slnku a vlhku, zachová si svoj prirodzený vzhľad a farbu na dlhú dobu. Mach máme v dvoch prevedeniach, tmavozelený plochý mach a bledozelený hrubý, tzv. bobky. Stabilizované rastliny sú prírodného pôvodu, preto sa farba môže mierne líšiť. 

S machom je možné všetko. 

Obrazy sa dajú vyrobiť na mieru podľa želania zákazníka v akomkoľvek dizajne, rozmere a do akéhokoľvek rozmeru rámu zakúpeného u nás alebo vlastného. Mach je vhodný aj na veľkú plochu na stenu, ako logo firmy a pod.. Ponúkame drevené aj hliníkové a nerezové oceľové rámy, ktoré môžu byť vyrobené na zákazku. Rámy sú špeciálne vyrobené pre vás v požadovanej veľkosti a dizajne. Rámy môžu byť ošetrené v akejkoľvek farbe RAL.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte a my Vám spravíme cenovú ponuku presne podľa rozmerov, nakoľko každá machová stena alebo obraz je individuálny a jedinečný.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-9 z celkovo 11 záznamov.

Naši stáli zákazníci

Zobraziť všetkých zákaznikov
arval
arval
arval
arval
arval
arval
arval
arval
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info