OJO

Popis kategórie

Štýlový priateľ pre Vaše rastliny.

Značky LECHUZA a PLAYMOBIL od spoločnosti Geobra Brandstätter spolupracujú na inovatívnej spolupráci. 

Séria OJO hravým a originálnym spôsobom predstavuje deťom vo svete starostlivosť o rastliny. Je prvým kvetináčom, ktorý bol vyrobený s dizajnom PLAYMOBIL. Tento kvetináč je vybavený zavlažovacím systémom LECHUZA na podporu začínajúcich záhradníkov.

Starostlivosť o rastliny je teraz hračka! OJO pripomína ikonickú hlavu figúrky PLAYMOBIL a vytvára kvetináč, ktorý poteší fanúšikov klasických hračiek. Pestovanie a starostlivosť o rastliny môžu byť vzrušujúce a títo jedineční priatelia pre vaše rastliny majú svoje vlastné farebné účesy a umožňujú deťom zažiť svet rastlín hravou formou. Vďaka inteligentnému zavlažovaciemu systému LECHUZA sa deti môžu naučiť, ako sa starať o svoje rastliny. Každý malý milovník rastlín si určite nájde svoje dokonalé OJO! 

Skvelý nápad na darček pre budúcu generáciu záhradníkov! Vďaka tyčovému zavlažovaciemu systému možno do tohoto kvetináča jednoducho a ľahko vkladať rastliny vrátane nádoby na pestovanie a zamedziť tak zložitému presádzaniu! Zavlažovacia tyčinka, ktorá je vložená do dna nádoby na pestovanie, dodáva rovnomerne vlhkosť koreňom. Veľké, okrúhle oči kvetináča pripomínajú charakteristický vzhľad PLAYMOBILU a slúžia na indikáciu množstva vody, ktorá v nádržke zostane, čo umožňuje deťom naučiť sa sledovať hladinu vlhkosti v rastlinách. Ak sú interaktívne oči modré, znamená to, že nádrž na vodu je plná. 

Dostupné farby: rubínovo ružová, jablkovo zelená, akvamarínová, modrá, červená a čierna. 

Sada all-in-one obsahuje kvetináč, špeciálne interaktívne oči a tyčový zavlažovací systém.

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-8 z celkovo 8 záznamov.

Naši stáli zákazníci

Zobraziť všetkých zákaznikov
arval
arval
arval
arval
arval
arval
arval
arval